LOGmanager cena? Půjčte si jej zdarma.

Celý proces zapůjčení je snadný. Rezervujte si své demo zařízení, počet je omezený.

LOGmanager demo

Poznejte funkce a možnosti produktu LOGmanager přímo ve své IT infrastruktuře. Zapůjčte si zařízení zdarma. Po testovacím období ve vaší IT infrastruktuře, vyhodnotíme spolu s vámi výsledky monitoringu.

Vyplňte prosím formulář, ozveme se vám zpět a domluvíme nasazení ve vaší IT síti.

Žádám o zapůjčení LOGmanager zdarma.

Proč volit zápůjčku?

Log management dříve nebo později bude řešit každý CIO. Správné vyhodnocení incidentů v ICT prostředí je nutné a i vzhledem k normám ISO a právní úpravě GDPR je dobré s řešením neotálet. My vám a vašemu IT oddělení umožníme získat zkušenosti se špičkovým nástrojem LOGmanager.

Jaký je průběh zápůjčky?

Vše je opravdu snadné. Objednat zápůjčku demo zařízení LOGmanageru můžete formulářem dole na této stránce. My vás zkontaktujeme, domluvíme podrobnosti a následně naimplementujeme zařízení do vaší ICT infrastruktury. Budete mít dostatek času si LOGmanager osahat a vidět, jaké výsledky má v praxi.

Co je výsledkem?

Výsledkem akce je představit LOGmanager v praxi přímo ve vašem ICT prostředí. Na konci testovacího období pro vás zpracujeme finální report, který může napomoci odhalit temná zákoutí vašeho ICT systému. Zajímavý je také odborný růst vašich IT zaměstnanců.